Tel: 0 212 624 77 70
GSM: 0 537 409 92 72

Başarı HikayeleriÜçel Otomotiv

 

Türkiye' de Wolkswagen ve Opel yedek parçada toptan ve perakende lider firmalardan olan Üçel Otomotiv hedeflerine daha hızlı ulaşmak için NoktaBarkod yazılımlarını kullanıyor.

6 perakende mağazası ve toptan  satış yapılan deposu bulunan Üçel Otomotiv, depoya gelen ürünlerin barkodlanması ve raflara yerleştirilmesi, depodan ürünlerin sevki ve mağazalarda ürünlerin satışında NoktaBarkod El terminali yazılımı ile yapıyor.   Barkod sistemi sayesinde ürünlerin hızlı ve en önemlisi hatasız olarak sevk eden Üçel Otomotiv sayımları eski sisteme göre 2 ayda yapabiliyordu şimdi el terminalleri sayesinde sayım işlemlerini 1 (bir) güne indirdi ve hatasız yapabiliyor.

Ayrıca NoktaBarkod barkod otomasyonunun çoklu döviz ve istenilen döviz cinsinden rapor alabilmesi sayesinde kar ve zararlarını daha sağlıklı alabiliyor. Mağazalar arasında ürün adetlerini online görebildiği için müşterilerine anında cevap vererek sevkiyatı herhangi bir mağazadan yapabiliyor.

Üçel Otomotiv sigortalara verdiği malları NoktaBarkod yazılımı sayesinde dosya bazında takip ederek hangi dosyadan ne kadar bakiye kalmış takip ederek sigortalar ile hesap görme süresini  kısaltabiliyor.

Perakende mağazalarında satışları el terminali ile yaparak müşterilerine çok hızlı cevap verebilmesi yanında isteyen müşterilerine el terminalinden fatura, irsaliye veya yazarkasa fişi ayrıca el terminalinden sipariş alarak raftan anında satış yapabiliyor.

Üçel Otomotiv bayileri NoktaBarkod Web modülü sayesinde telefon trafiğini kaldırarak zaman kaybını önlüyor. Bayileri buradan sipariş verebiliyor, cari bakiyelerini ve siparişlerin hangi aşamada olduğunu takip edebiliyor. Ayrıca yeni ve indirimdeki ürünleri anında görebiliyor.

Sistem Bileşenleri:

NoktaBarkod Back Ofis : 62 Kullanıcı

NoktaBarkod Web Modülü: Sınırsız

NoktaBarkod OTVT: 15 Kullanıcı

El Terminali: Casio IT 600: 17 Adet

Barkod Yazıcı: Argox 214 5 Adet

Bilgi İçin:
Metin ŞAHİN
Tel: 0 216 419 97 12

www.ucelotomotiv.com.tr
www.ucelbayi.com

 Ana Sayfa
Pos (Hızlı Satış)

Help

Güncellemeler
Market Mağaza
Market Mağaza Genel Özellikleri
Market Mağaza Modülleri
Market Mağaza Cihazlar
Market Mağaza Ekran Görüntüleri
Oto Servis
Oto Servis Genel Özellikleri
Oto Servis Modülleri
Oto Servis Cihazlar
Oto Servis Ekran Görüntüleri
B2B Programı
El Terminali
El Terminali Modülleri
El Terminali Ekran Görüntüleri

Barkod Etiket
Başarı Hikayeleri Download

İletişim